Polecamy - wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Dominikana 7- 15.12 cena 5580 zł , Fuerteventura 11- 18.12 cena 2800 zł , Emiraty Arabskie 11 - 18.01 cena 3800 zł , Madera 13 - 20.01 cena 3760 zł, Djerba 8 -15.02 cena 2000 zł, b> Teneryfa 29.02 - 7.03 cena 3300 zł oraz inne propozycje

21. ZIEMIA ŚWIĘTA 2024 r.- Rekolekcje Wielkopostne 7 dni - WYLOT Z KRAKOWA

PROGRAM PIELGRZYMKI 2024 r.:
1 dzień: KRAKÓW – TEL AWIW – BETLEJEM
Zbiórka w hali wylotów lotniska Kraków Balice. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Tel Awiwu. Przylot do Tel Awiwu i przejazd do Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie Św. Hieronima i św. Heleny, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień: G. TABOR – NAZARET – KANA GALILEJSKA
Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, Grota Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Kana Galilejska – dla małżeństw odnowienie przysięgi małżeńskiej. Wizyta na Górze Tabor. Przejazd do hotelu w Galilei. Obiadokolacja. Nocleg
Środa popielcowa, rozpoczęcie rekolekcji
3 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – G. BŁOGOSŁAWIEŃSTW
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja. Nocleg.
4 dzień: BETLEJEM – JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik. Ściana Płaczu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
5 dzień: JEROZOLIMA – GÓRA OLIWNA – BETANIA
Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na Wzgórze Świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Następnie wizyta w kościele św. Piotra In Gallicantu w Jerozolimie. Przejazd do Betanii, gdzie był dom Marii, Marty i Łazarza. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: JERYCHO – MORZE MARTWE – KASYR AL JAHUD
Śniadanie. Przejazd do Jerycha: postój pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Kasyr Al Jahud. Postój nad Morzem Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem na obiadokolację i nocleg.
7 dzień: JEROZOLIMA – AIN KAREM – TEL AWIW – KRAKÓW
Śniadanie. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia NMP i św. Jana Chrzciciela. Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Krakowa. Przylot na lotnisko Kraków Balice.
PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA I GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.


12.02.2024 - 18.02.2024 cena 5150 zł


Planowany rozkład lotów:
12/02 LO 159 KRK - TLV 05:40 10:20
18/02 LO 160 TLV - KRK 20:05 23:00
Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg
transfery autokarem
6 noclegów w hotelach 3* lokalna kategoryzacja (pokoje 2-, 3-osobowe)
6 śniadań, 6 obiadokolacji
opiekę przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13 PLN/os.)
podatek VAT
Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu - 140 USD/os. (płatne kontrahentowi na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
napojów do obiadokolacji
zwyczajowych napiwków
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%)
dopłaty do pokoju jednoosobowego 1200 PLN (wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura)
wydatków osobistych
UWAGA:
Na czas pielgrzymki należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!
Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.